Meie ettevõttest

Kaanon Kinnisvara asutati ja registreeriti omaaegses Eesti Riiklikus ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide registris 11.09.1995 Tartus. Esimese kontori avasime Eesti Üliõpilaste Seltsi hoone soklikorrusel J. Tõnissoni tänaval. Kui algusaastatel keskendusime üksnes üürikorterite vahendamisele, siis tänaseks kogunenud kompetentsiga suudame aidata ja nõustada era- ja ärikliente kogu kinnisvara valdkonda puudutavatel teemadel. Kaanoni tiim on üle elanud turgu tabanud kriisid 1997. ja 2008. aastal ning mõistame, kui vajalik on õigete otsuste tegemise juures riskide adekvaatne hindamine.

Kvaliteetse kinnisvaraalase nõuande pakkumiseks tegeleme järjepidevalt turutrendide, seadusandlike aktide ja infoallikate jälgimisega. Eesmärgistatud otseturustus, laiapõhjaline, professionaalne ning isiklik sidemetevõrk annavad parima lõpptulemuse Kaanon Kinnisvara klientidele. Pidevalt uuenev andmebaas, erinevad internetiväljundid ja toetus kogu tehingutsükli jooksul on vahendid, millele müüja saab toetuda. Ostjad saavad olla kindlad, et Kaanon Kinnisvara tunneb turgu ja võimalike variantide hulgast leitakse alati sobivaim.

Kaanon Kinnisvara kontorid asuvad Tartus ja Tallinnas ning koos tütarettevõtetega anname tööd 26 inimesele. Meie tiimis on 21 maaklerit ning 6 kutselist hindajat.

Väärtused

  • Pühendunud
Soovime tagada väga hea teenuse ja seetõttu saame töötada pigem väikese arvu klientidega, sest ainult nii saab süveneda ja sisulist teenust osutada.

  • Professionaalsed
Oleme põhjalikud, oluline on olla kursis lisaks kinnisvara temaatikale ka müügi ja juriidikaga, et pakkuda asjalikku teenust.

  • Sõbralikud
Kuigi meie töös on vaja olla pragmaatiline, oleme selle juures siiski inimlikult soojad ja sõbralikud, sest head suhted on tähtis osa heast teenusest.

  • Positiivsed
Oleme positiivsed ning meie jaoks on klaas alati pooltäis pooltühja asemel. Positiivsus koos reaalsustajuga on edasiviiv jõud nii meie tiimile kui ka klientidele.

  • Avatud
Vaatame ette ja oleme avatud uutele võimalustele. Oleme avatud läbirääkimistes ja kokkulepetes.

  • Ausad
Toome välja nii puudused kui ka väärtust tõstvad tegurid. Kliendi ja meie huvid peavad kattuma, vastasel korral ei too koostöö osapooltele head tulemust.

Koostööpartnerid


Otsi pakkumisi
Vali objekti tüüp
Kõik objekti tüübid
Korter
Maja
Majaosa
Suvila
Äripind
Maa