Ühine meie  
professionaalse
tiimiga!

4 aktiivset pakkumist

Maakler Tartu 

Oled palgatööline, aga unistad ettevõtjaks olemisest? Või juba oled ettevõtja, kuid otsid uusi ettevõtlusalaseid väljakutseid? Kui sa väärtustad inimesi, tahad olla oma aja peremees ja teenida täpselt nii palju, kui oled valmis panustama, siis kandideeri Kaanon Tartu maakleriks!

Kinnisvara hindaja Tartu

Kinnisvara hindajana määrad vara hinnasildi. Töötad erinevate registritega, käid kohapeal objekte uurimas ja koostad nähtu ning uurimistulemuste põhjal hindamisakte. Sel ametikohal asjatades ei lähe kaua, kui sinust saab täielik kinnisvaraekspert!

Maakler Tallinn

Kinnisvaraalane elukutse ei tähenda ainult kinnisvara, see hõlmab ka majandust laiemalt, regulatsioone, ehitust, projekteerimist, psühholoogiat, strateegiat, hindamist, keskkonnaküsimusi, turundust ja läbirääkimisi. Maaklerina õpid alati uusi asju ning arendad oma oskusi. Kui Sul on ambitsiooni jõuda valdkonna tipptegijate hulka, siis kandideeri Kaanon Tallinna maakleriks!

Kinnisvara hindaja Tallinn

Kinnisvara väärtuse suurusjärk on muust varast üldjuhul oluliselt kõrgem. See tähendab, et kliendile on äärmiselt oluline saada ülevaade tema varaga seotud õigustest, kohustustest, riskidest ja probleemkohtadest. Just nimetatud ülevaate koostamine saabki olema Sinu tööülesanne.
Otsi pakkumisi
Vali objekti tüüp
Kõik objekti tüübid
Korter
Maja
Majaosa
Suvila
Äripind
Maa