Sarah Lainemäe

Mõte maakleriks hakata tuli Sarahl enda kodu otsimise käigus. Iga uus külastatud kinnisvaraobjekt andis talle ka uue kogemuse maakleriga.

„Mõtlesin toona maaklereid vaadates, et oh, kui paljudesse ilusatesse kodudesse nad saavad süüvabalt piiluda ning töövõidud päädivad kahe õnneliku osapoolega. Ja kui palju toredaid emotsioone saavad maaklerid kogeda, kui jälle on keegi leidnud endale OMA pesa,“ meenutab ta.

Sarah tuju ja motivatsiooni tõstavad rahulolevad kliendid. „Hiljuti oli positiivne kogemus kliendiga, kellega koos sai läbitud pikk ostuprotsess. Väga hästi sujunud koostöö ei lõppenud notaris, vaid jätkus üürnike otsimisega ning tema nõustamisega nii üürituru osas. Selle loo kokkuvõtteks võib öelda, et usaldus on hea kliendisuhte alus,“ arvab Sarah.

Lisaks peab maakler Sarah sõnul olema hea suhtleja, abivalmis, loov, hea kohanemisvõimega ja miks mitte ka natuke uudishimulik.

Väljaspool tööd meeldib Sarahle hoolitseda enda kodu ja koeralapse eest ning käia nädalavahetustel oma kaaslasega looduses matkamas. Õhtuid veedab loo peategelane heade raamatute ja põnevate telesarjade seltsis.
  • „Jäin Sarahga väga rahule. Mulle meeldis, et ta on positiivne, rõõmsameelne, rahulik ja mis kõige tähtsam – aus. Kui ma küsisin mingi teema kohta, millele ta ei osanud kohe vastata, siis ta ütles, et ma ei hakka teile hämama, vaid uurin välja ja annan teada. Meie koostöö klappis ja oli tore, kommunikatsioon Sarahga oli väga okei. Kogu asjaajamise juures jäi meelde ka temapoolne korrektsus (kõik lepingute punktid, näidud jmt). Iseenesest elementaarsed teemad, aga kõik jättis ikkagi hea mulje. Kuna ma tegelen ka ise päris palju erinevate asjaajamistega, siis nägin, et need teemad olid Sarah puhul igati korralikul tasemel ja hästi korraldatud. Vara ostmise käigus sain aru, et Sarah hilisem kaasamine üüriprotsessi oleks kõige mõistlikum ja parim variant. Esiteks ta teab ja tunneb vara hästi ning teiseks oli senine koostöö olnud meeldiv – seega loogiline oli temaga koostööd jätkata.“ – Mihkel K.

Värsked pakkumised

Maatulundusmaa, Peipsiääre vald, Tartu maakond  Pikk 21a, Kasepää alevik 
Hind: 14900
Maatulundusmaa, Peipsiääre vald, Tartu maakond  Ranna tn 111b, Kolkja alevik 
Hind: 24000
Maatulundusmaa, Peipsiääre vald, Tartu maakond  Kuningvere, Kuningvere küla 
Hind: 11000
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Kalevi 121, Karlova 
Hind: 69900
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Pärna 10, Ülejõe 
Hind: 82000
Kirjuta Sarahle
Email again:
Või helista
+372 550 2275