Võta minuga ühendust: T: +372 550 3169 E: priit@kaanon.ee

Priit Saks

reg-nr KMR 26177

Priit on lõbus ja sotsiaalne sell. Seltskonna hing, nagu öeldakse. Temaga koos olles on üksjagu naeru nii Priidu enda kui ka teiste poolt (seda tihtipeale just tänu Priidule).

Pikalt Inglismaal elanud ning Londonis rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia erialal kõrghariduse omandanud Priit on maaklerina tegutsenud viimased kolm aastat. Maakleriameti puhul hindab ta eriti kõrgelt vaheldust ja rutiinivähesust. „Mulle meeldib, et saan ringi liikuda ning ei pea istuma ainult kontoris. Saan erinevate inimestega suhelda ja see sobib mulle. Ameti ebastabiilsusest tuleb aga üle olla ja lihtsalt tööd teha!“ ütleb Priit.

Priidu eredaim mälestus maaklerina on kohe esimene koostöö. „Vara omanik ütles, et sa murdsid minu jaoks maakleri kui ameti müüdi. Maakleriameti maine on paraku kehvapoolne, aga kui teha tööd pühendunult, siis peaks meie valdkonnas tunnustust jaguma. Kehtib vana tõde: head maaklerid tõstavad mainet, n-ö kilekotimaaklerid viivad seda alla,“ kirjeldab ta. „Aga klientidelt positiivset tagasisidet saada on tõesti tore. Head sõnad annavad jõudu juurde, utsitavad rohkem pingutama,“ lisab Priit.

Värsked
pakkumised

Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki 32, Mustamäe linnaosa 
Hind: 244
Korter, Tallinn, Harju maakond  Ehitajate tee 60, Mustamäe linnaosa 
Hind: 330
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki põik 2, Mustamäe linnaosa 
Hind: 476
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki põik 4, Mustamäe linnaosa 
Hind: 885.5
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki põik 4, Mustamäe linnaosa 
Hind: 228.7
Vaata kõiki minu objekte
Kirjuta Priidule
Email again:
Või helista
+372 550 3169