Margit Lipstuhl

reg-nr KMR 66143

Margit on maakler olnud juba üle 12 aasta. „Kui maaklerina alustasin, siis lisaks tutvusringkonna kasutamisele käisin lihtsalt oma piirkonnas majade vahel ja kaubanduskeskustes ringi ning rääkisin inimestega. Nii tuli päris palju kontakte. Inimestega suhtlemine ja nõustamine sobis ja meeldis mulle juba siis,“ nostalgitseb Margit.

Vesiaeroobika koolitaja ja treenerina tegutsedes on tal arenenud mitmed eeldused maaklerina läbilöömiseks, näiteks julgus ja suhtlemisoskus. Margiti sõnul esineb maakleritöös üksjagu negatiivsust, kuid positiivsusest kiirgavad olukorrad ja töövõidud kaaluvad need hallimad päevad selgelt üles.

Raplast pärit Margit annab Tallinna Teeninduskoolis ka terviseõpetuse tunde ... Igati õigustatud küsimus seega on: Margit, kas sul vaba aega üldse jääb? „Väga mitte. Kuid vahest tegelen maalimisega ning aega peab võtma ka reisimise ja mägedes turnimise jaoks – meeldivad ekstreemsus, puutumatu loodus ja matkamine,“ kirjeldab ta põgusalt oma meelisteemasid.

  • „Ma olen Margitiga mitu korda koostööd teinud. Neist viimasel korral oli ta mulle moraalselt palju toeks, analüüsisime põhjalikult tekkinud muresid. Hea on ka see, et ta annab kogu aeg tagasisidet, olen asjade käiguga hästi kursis. See on tegelikult oluline! Kuigi Margit on ka tööalaselt tõeline professionaal, on ta eelkõige väga inimlik. Kui tekib vajadus kinnisvaraga tegeleda, siis on Margit esimene, kelle poole pöördun ja nõu küsin – aastatega on tekkinud usaldus. Võib isegi öelda, et meist on saanud sõbrad.” – Anne K.
  • „Margit on meie sõprade sugulane, jõudsime temani läbi soovituste. Esimene kord (seitse aastat tagasi) läks hästi, mistõttu mõtlesime Margiti ka nüüd korteri müüki kaasata. Lisaks sellele, et Margitil õnnestus korter hea hinnaga maha müüa, läksid sujuvalt ka väiksemad, kuid ikkagi olulised osad. See tähendab, et kogu protsess läks meie jaoks ladusalt, loogiliselt ja valutult, ei olnud mingeid sekeldusi. Minu arvates on kommunikatsioon maakleriga hästi oluline. Tegu on osaga, mis koostööst Margitiga jäi positiivselt meelde ja mis ajendaski temaga ka nüüd ühendust võtma. Kindlasti on Margitil olemas ühe hea maakleri omadused! Tal on alati plaan, Margit pakub kogu aeg variante, et kas teha nii või naa. Margit oskab öelda, mis hinnaga müüa, kas ja millal hinda langetada ning mismoodi erinevad asjad üldse lahendada. Ta on oma valdkonnas kompetentne, mistõttu tekkis tema vastu kiirelt usaldus.“ – Külli V.

Värsked pakkumised

Korter, Tallinn, Harju maakond  Mahla 69, Nõmme linnaosa 
Hind: 37000
Majaosa, Harku vald, Harju maakond  Tanni tee, Tiskre küla 
Hind: 269000
Kaubanduspind, Lääne-Harju vald, Harju maakond  Kooli, Rummu alevik 
Hind: 690000
Teeninduspind, Lääne-Harju vald, Harju maakond  Kooli , Rummu alevik 
Hind: 200
Toitlustuspind, Räpina vald, Põlva maakond  Räpina linn 
Hind: 150000
Kirjuta Margitile
Email again:
Või helista
+372 550 2320