Lily Leppik

„Elamispindade osakonna juht Siim, kes muide on minu sugulane, kutsus mind mitu korda maakleriks. Ütles, et „tule ikka, arvan, et sulle sobib see amet“. Eelmise aasta jaanuaris võtsingi julguse kokku ning hakkasin tegutsema,“ sõnab loo peategelane Lily Leppik. Otsust mõjutas positiivselt ka fakt, et Lily on terve elu supelnud kinnisvara valdkonnas, kuna pere (sh Lily) majandab Suur-Sõjamäel bürooruumide ja lao- ning teeninduspindadega ning isa tegeles korterite arendamisega.

Lily usub, et maakleritöö edu võti peitub selgelt järjepidevuses.„Vähem huvitamist ja hirmu, mida keegi teine mõtleb! Uutel maakleritel soovitan olla positiivne ja enesekindel. Ole järjepidev ja küll asjad loksuvad paika," ütleb ta.

Väljaspool tööd hindab Lily aktiivseid tegevusi. Ta ei ütle kunagi ära näiteks paintballi mängimisest või seikluspargis turnimisest. „Meeldivad väheke ekstreemsemad tegevused. Teisalt olen hingelt natuke kunstiinimene, meeldib silmailu, näiteks erinevad sisustusalased teemad," räägib Lily. Kuigi Lily on alles kahekümnendates, naudib ta vanuse kasvades üha enam ka õhtuid, kus panna lihtsalt hea film taustale tiksuma. Kõlab mõnusalt küll, eks?

Värsked pakkumised

Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Suur-Sõjamäe 42a, Lasnamäe linnaosa 
Hind: 290
Kirjuta Lilyle
Email again:
Või helista
+372 550 2925