Kristel Leetsi

reg-nr KMR 80878

Küsimuse peale, miks just maakleriamet, vastab eluaegne tartlane, et inimeste aitamine valmistab rõõmu. „Kõige suurem tänu on kliendi usaldus. On hea tunda end vajalikuna, teisi aidata ja toetada,“ sõnab tähtpäevaline.

Milliseid isikuomadusi võiks üks hea maakler omada? Kristel: „Oi, neid on palju! Suhtlemisoskus, kohanemisvõime, pingetaluvus, uudis- ja õpihimu... Peab oskama enda jaoks mõelda teema ja valdkonna huvitavaks. Ei ole nii, et võtad õpiku lahti ja oledki maakler valmis.“

Töövälisel ajal naudib loo peategelane erinevaid kultuurisündmusi, näiteks teatrit, kontserte ja ballette. „Puhkama peab ka! Tuleb võtta aega enda tuttavate ja sõprade jaoks ning vältida ületöötamist,“ viitab Kristel lõpetuseks tõigale, mis kipub inimestel tihtipeale ununema.

  • „Koostöö Kristeliga algas ca seitse-kaheksa aastat tagasi. Nüüdseks on Kristeli maaklerteenust kasutanud paljud lähedased ja lisaks ka inimesed tutvusringkonnast – kuna olen Kristeliga rahul, siis olen julgenud teda ka teistele soovitada. Kristel on sõbralik, hea suhtleja, suurte kinnisvaravaldkonna kogemustega. Tema põhjalikkus üürihuviliste taustatöö puhul on aidanud otsustamisele palju kaasa. Kristel teab, millised on ohumärgid, millest võib probleem tulla, mis on positiivne, mis negatiivne." – Priit S.
  • „Meie esimesest koostööst on möödas juba üle kümne aasta – kui otsisime kunagi ammu kontorit, siis Kristel tegeles sellega. Kristel on oma valdkonnas igati hästi orienteeruv, pädev ja põhjalik maakler. Ta võtab erinevad teemad nii-öelda oma mureks ja südameasjaks, vastab asjalikult ning ammendavalt küsimustele, toob välja ohukohad. Maaklerina on Kristel väga kohusetundlik ja alati kättesaadav.“ – Raiko R.

Värsked pakkumised

Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Side põik 1, Haage küla 
Hind: 119000
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Anne 2, Ülejõe 
Hind: 420
Ridaelamu, Tartu linn, Tartu maakond  Metalli 9, Ropka tööstuse 
Hind: 500
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Metalli 9, Ropka tööstuse 
Hind: 500
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Mõisavahe 62, Annelinn 
Hind: 550
Kirjuta Kristelile
Email again:
Või helista
+372 550 2207