Võta minuga ühendust: T: +372 517 3610 E: kadi@kaanon.ee

Kadi Kütt

kutsetunnistus nr 176333

Saagem tuttavaks Kadiga – meie Tallinna esinduse hindamisekspert, kes on oma töös spetsialiseerunud pigem keerukamatele ja suurematele varadele. „Hindamise kontekstis ei tulene keerulisus tingimata vara suurusest, ka väikese ja pealtnäha tavapärase vara juures võib leiduda asjaolusid, mis muudavad hindamise keeruliseks,“ räägib loo peategelasest hindamisguru.

Kadi on õppinud kunstiakadeemias arhitektuuri. Kinnisvaravaldkonda ja hiljem hindaja ameti peale sattus ta tänapäevases mõistes aga täiesti vastuvõetamatul põhjusel. „Kui ma lõpetasin 1990ndatel kõrgkooli, siis selgus, et projekteerimisbürood ei taha noort naisterahvast tööle võtta. Öeldi päris otse, et eelistame meesterahvaid ... Mis siis ikka üle jäi, tuli leida teine väljund ja kinnisvara tundus olevat valdkond, millega võiks end siduda,“ kirjeldas Kadi veidraid aegu.

Parandamatu töönarkomaan aga Kadi enda sõnul õnneks ei ole, kuid töö iseloomust tulenevalt tuleb siiski teha vahest tööd ka tööaja väliselt. Kadi arvates läheb hindajana tarvis püsivust ning kannatlikkust. Samuti analüütilist võimet ja enesekindlust – peab olema julgust ja pealehakkamist leida erinevatel viisidel kõikidele oma küsimustele vastused.

Kirjuta Kadile
Email again:
Või helista
+372 517 3610