Härmo Haljaste

Saagem tuttavaks Härmoga – Kaanoni asutaja ja tegevjuht, mees nagu orkester kõige otsesemas tähenduses.

Nagu tegevjuhtidel tavaks, on Härmo sageli üks esimesi kontoris ja tihti viimane, kes siit lahkub. Härmo on tõeline Hunt Kriimsilm, kes lisaks meie igapäevaasjade koordineerimisele tegeleb veel 6–7 teise ettevõtte manageerimise ja muu hulgas ka keerulisemate varade hindamisega.

Milles väljendub Härmo jaoks ettevõtlikkus? „Peamine on sisemise tahte ja motivatsiooni olemasolu. Peab väga soovima kuhugi jõuda, midagi ära teha, inimesi aidata. Olulised märksõnad on ka stressitaluvus ja järjepidevus ehk et esimesed tagasilöögid ei tohi kuhugi musta auku kukutada. Kui sind visatakse uksest välja, siis tuleb aknast sisse tagasi ronida,“ sõnab ta elutargalt. Ta lisab, et ambitsioonikus on küll oluline, kuid esiteks ei hõlma ambitsioonikus ainult materiaalse edu sihtimist ning pelgalt materiaalsete eesmärkidega ei sõua niikuinii kaugele.

Tööväliselt panevad Härmol silma särama sport, kultuurielamused ja perega ühiselt veedetud aeg. Eriti kirglikult suhtub ta suusatamisse. 12 läbitud Tartu Maratoni ning parematel talvedel üle 1000 suusakilomeetri on igal juhul muljetavaldavad näitajad!

Härmo-suguselt inimeselt peab mõistagi küsima: mis on edu ja õnne valemid? „Edu peitub õnnelikuks olemises – kui sa oled sisemiselt rahul ja õnnelik, siis tuleb ka edu. Ja vastupidi.“

Värsked pakkumised

Tootmispind, Tartu vald, Tartu maakond  Savi põik, Vahi alevik 
Hind: 4.95
Kaubanduspind, Tartu linn, Tartu maakond  Betooni 9, Veeriku 
Hind: 1300
Kaubanduspind, Tartu linn, Tartu maakond  Turu 45b, Ropka 
Hind: 736
Kaubanduspind, Tartu linn, Tartu maakond  Sepa, Ropka 
Hind: 2040
Kirjuta Härmole
Email again:
Või helista
+372 509 7517