Annemai Tuvike

reg-nr KMR 60949

„Väga hea tunne on näha kõrvalt, kui kliendid saavad kätte oma esimese või uue kodu võtmed. See sära peegeldub kaugele, tekitades minus hea sooja tunde, et olen saanud kedagi aidata,“ ütleb Annemai.

Rutiini sel ametikohal mõistagi ei ole ja see Annemaile ka ei meeldi. „Ilmselt üks päev sajast on nii, et planeerin eelneval päeval järgmise päeva ette ning täpselt nii ka läheb,“ ütleb ta.

Annemai on enda sõnul aktivist, kindlate seisukohtadega ja sihikindel. Vabal ajal meeldib talle külastada kultuurisündmusi, sportida ja veeta aega sõpradega.

Igal juhul on maakleriamet elustiil. „Praegu käin linnas kogu aeg ringi maakleri pilguga. Huvitavaid asju jääb silma!“ sõnab Annemai.

  • „Annemai on heas mõttes pedant ja väga täpne. Ma ei ole kogenud üürileandja, aga sellega, kuidas Annemaiga kõik läks, jäin väga rahule. Ma ütlesin talle, et see on minu kodu ja ma tahan sinna sisse korralikke üürnikke, seega ta ikka tegeles õigete valimisega. Igal juhul nende tingimustega, mis ma soovisin, nendega saime korteri ka kenasti välja üüritud." - Sigrit M.
  • „Ükskõik, mis vajadus mul parasjagu müümise või rentimisega tekib, on Annemai esimene, kellele ma helistan. Tegelikult julgen arvata, et isegi, kui olen Soomes ja korteriga on vaja teha midagi, mis otseselt ei kuulu maakleri ülesannete hulka, siis kõigepealt proovin ikkagi talle helistada. Mul ei ole Annemaile mitte midagi ette heita, koostöö on sujunud väga hästi. Vahel isegi tundub, et ta on teinud ära asju, mis teoorias on minu pärusmaa. Aga just niimoodi klient tuleb ja jääbki." – Janno K.
  • „Koostöö Annemaiga algas juba 2017. aastal. Ta kirjutas mulle ise, kui nägi, et kuulutan Facebookis, et otsin enda korterisse üürilist. Mul ei olnud midagi kaotada ja üürniku leidmisega oli ka natuke kiire. Mõtlesin, et kui korteriga tegeleb professionaal, on parem šanss leida hea üürnik. Ja nii ma otsustasingi Annemai pakkumise vastu võtta. Annemaiga olen seni väga rahul, ei ole midagi negatiivset öelda. Tema vastu on tekkinud usaldus. Üürnike valikud on õnnestunud hästi ja kui lugeda meediast ning mujalt erinevaid kogemuslugusid üürnikega, siis pean praegu kindlasti rahul ja õnnelik olema. Inimesena on Annemai sõbralik ja lahke ning heas mõttes pedant. Ta paneb tähele asju, mille peale ise ei tulekski. Lisaks meeldib mulle, et ta teeb potentsiaalsete üürnike kohta põhjaliku taustauuringu. Varasemalt arvasin, et maaklerid ei hooli kliendist ja on pelgalt raha peal väljas. Annemai põhjal aga saan öelda, et maakleri jaoks on oluline ka kliendi üldine heaolu." – Diana J.

Värsked pakkumised

Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Jaama 26b-4, Ülejõe 
Hind: 270300
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Ravila 58, Veeriku 
Hind: 79000
Korter, Tartu linn, Tartu maakond  Oru 4, Kesklinn 
Hind: 94900
Elamumaa, Kastre vald, Tartu maakond  Suur-Väljaotsa, Poka küla 
Hind: 26000
Maja, Kastre vald, Tartu maakond  Rootsi, Poka küla 
Hind: 220000
Kirjuta Annemaile
Email again:
Või helista
+372 550 2214